בלוגים > לימודים > תפזורת לחורף להדפסה

תפזורת לחורף להדפסה


תפזורת לחורף להדפסהרוצים לתת לילדים תפזורת לכבוד החורף ?

הנה התפזורת:

  גנים-תיכון » גיל הרך » אוריינות » תפזורת לחורף תפזורת לחורף 
      פיתוח כושר מילולי ודימיון - הוראות המשחק על הילדים למצוא את המילים שקשורות לחורף בתוך התשבץ, לילדים יש מחסן מילים. המילים שהילדים צריכים למצוא: כפפות, מעיל, מגפיים, צעיף, גרביים/ אפשר להדפיס את התפזורת או לפתור אותה באמצעות הכלי צייר על הציור. ... 

הנה חלק מהערך חורף מויקיפדיה:

עונת החורף היא אחת מארבע עונות השנה. זו העונה עם הימים הקצרים ביותר (יחד עם הסתיו) והטמפרטורות הנמוכות ביותר. באזורים המרוחקים מקו המשווה יורד שלג בעונת החורף. תאריך תחילת החורף משתנה בהתאם למקום ולתרבות. על פי המטאורולוגיה המודרנית החורף חל בחודשים דצמבר, ינואר, פברואר ומרץ בחצי הכדור הצפוני ובחודשים יוני, יולי ואוגוסט בחצי הכדור הדרומי. עם זאת, באופן מסורתי בתרבויות אירופאיות רבות החורף מתחיל בחודש נובמבר.

החורף הישראלי קצר יחסית וקר פחות ביחס לחורף במדינות אירופה. כמות המשקעים שיורדת בישראל במהלך החורף תלויה בשקעים הקפריסאיים הפוקדים אותה, אלה מורידים את עיקר הגשם בחורף (ראו הסיבה לירידת גשם בחורף).

תמונה להמחשת החורף:


חורף
This image or file is a work of a United States Department of Agriculture employee, taken or made during the course of an employee"s official duties. As a work of the U.S. federal government, the image is in the public domain.


מאמר זה משתמש בחומר מהמאמר חורף מויקיפדיה, ששוחרר לשימוש תחת הרישיון Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0.


Google+ page: Google

רשומות נוספות שאולי יעניינו אתכם

בדיקת ציוני בגרות
בדיקת ציוני בגרות
סטופר לפסיכומטרי
סטופר לפסיכומטרי
מבחנים פסיכוטכניים לדוגמא
מבחנים פסיכוטכניים לדוגמא
בגרות בביולוגיה 2013
בגרות בביולוגיה 2013
השמעת קולות חיות לילדים
השמעת קולות חיות לילדים

רשומות נוספות מאותו בלוג

בלוגים > לימודים > תפזורת לחורף להדפסה