בלוגים > פנאי > פרקים מלאים של שמש

פרקים מלאים של שמש


פרקים מלאים של שמשאם אתם רוצים לראות פרקים מלאים של התוכנית שמש אז אתם בדיוק במקום הנכון.

לפניכם מספר פרקים:

שמש עונה 6 - פרק 26
שמש עונה 6 - פרק 25
שמש עונה 6 - פרק 24
שמש עונה 6 - פרק 23
עוד:

שמש עונה 6 פרקים מלאים

הנה חלק מהערך שמש (סדרת טלוויזיה) מויקיפדיה:

שמש היא קומדיית מצבים ישראלית ששודרה בערוץ 2 על ידי הזכיינית קשת והופקה על ידי טדי הפקות בין השנים 1997 - 2004, ובמגוון ערוצי טלוויזיה הן של yes והן של HOT, וכמו כן התפרסמה באתר האינטרנט וואלה!. התוכנית שופעת בסטריאוטיפים עדתיים במתכוון. במשך שנים היא זכתה לפופולריות בישראל, בעיקר אצל ילדים. כיום היא נחשבת לסדרת קומדיית המצבים הישראלית בעלת מספר הפרקים השני הגדול ביותר לאחר הפיג"מות, בת 173 פרקים, והשנייה ביחס לאורך תקופת השידור ומספר העונות‏[1].

רקע כללי

נחום שמש, עבר מבאר שבע לתל אביב והקים שם מסעדה בשם "אימפריית השמש". במהלך הסדרה הופך שמש לאביו בפועל של בר, ילד לאם חד-הורית ששמה רקפת, שבקושי מסוגלת לגדלו בגלל היותה היפית שהחלה לאבד קשר עם המציאות. שמש מגלה את זהות אביו פול ניומן, מפתח רומן עם המלצרית של האימפריה אתי הלל ולבסוף מתחתן איתה. שמש מקיים יריבות נצחית עם שכנו עורך הדין ישעיהו טנצר המכונה "טנצר המניאק".

בעונה השישית, הצטרפה רווית (שרון דוראני) לסדרה. דוראני כיכבה רק בעונה הזאת, וגילמה את אחותה של אתי שאיחרה לחתונה. היא עוברת לגור אצלם והופכת למלצרית באימפריה במקום אתי שמצאה לה עבודה בטלנובלה "לחיי הלגעת" (פרודיה על "לחיי האהבה" ו"לגעת באושר"). לסדרה הופקו 6 עונות.

קישור לדף התמונה: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%95%D7%91%D7%A5:Shemeshtv.png


מאמר זה משתמש בחומר מהמאמר שמש (סדרת טלוויזיה) מויקיפדיה, ששוחרר לשימוש תחת הרישיון Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0.


Google+ page: Google

רשומות נוספות שאולי יעניינו אתכם

אפליקצייה לקישוט ציפורניים
אפליקצייה לקישוט ציפורניים
משחקי בנות הלבשה אפליקצייה
משחקי בנות הלבשה אפליקצייה
בריכת שחייה ברמת גן
בריכת שחייה ברמת גן
עיוות פנים לאנדרואיד
עיוות פנים לאנדרואיד
אנדרואיד איקס עיגול
אנדרואיד איקס עיגול

רשומות נוספות מאותו בלוג

בלוגים > פנאי > פרקים מלאים של שמש